Yüzey İşlem Sektörü'nde 27. Yılımız

 

1997 yılından beri, başta Ege Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de, "YÜZEY İŞLEM" konusunda hizmetinizde olan firmamız otomotiv, metal, medikal, savunma sanayi, kuyumculuk, havacılık, mermer ve doğal taş sektörlerinde, kumlama odaları tesisi, kumlama kabinleri, kumlama granülleri ve nozulları satışı, boya odaları tesisi, boya pompaları, tabancaları ve yedek parçaları satışı, vibrasyonlu ve santrifüj makinaların ve sarf malzemelerinin satışını, makinaların montajını yapmakta, satışı yapılan makinaların servis hizmetini sunmakta, ayrıca 12 adet makinadan oluşan güçlü donanımı ile fason yüzey işlem hizmeti de vermektedir. 

1999 yılında kurulan fason atölyemizde, Ege Bölgesi' ndeki çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize hızlı, kaliteli ve ekonomik yüzey işlem hizmeti verilmektedir.

Şirketimizin yüzey işlem sektöründe 24. yılıdır. Kuruluş amacını değiştirmeden ama geliştirerek tek konuda en iyisini yapmaya çalışmaktayız.

Fason atölyemizde, çeşitli kapasite ve modelde 12 adet makinamız ve hızlı, kaliteli hizmet ve ekonomik fiyat anlayışımız ile ürünlerinize çapak alma, parlatma, pas temizleme, tufal alma, yağ alma, köşe kırma, oksit açma, mermer eskitme gibi işlemler yapılmaktadır.

Fason atölyemizde fason işlemin yanı sıra, ürünleriniz için proses geliştirme hizmeti de ücretsiz olarak verilmektedir.

2015 yılı başında, yüzey işlemin çok önemli iki dalı olan yüzey kumlama ve boyama işlemleri için, kumlama malzemeleri ve makinaları, boya pompaları, boya tabancaları ve yedek parçalarının da satışına başlamış bulunuyoruz. 

Faaliyet gösterdiğimiz tek konu yüzey işlem olup, alt başlıkları; yüzey işlem makinaları satışı, servisi, yedek parçası, bu makinalarda kullanılan sarf malzemelerinin satışı, vibrasyonlu fason yüzey işlem, kumlama malzemeleri ve makinalarının ve boya pompaları ile tabanca ve yedek parçalarının satışıdır.

Tüm müşterilerimizin ürünleri, müşteri bazında onlarca çeşit olmasına rağmen, tek tek numune çalışması yapılarak prosesleri oluşturulmakta ve tek tek fiyatlandırılmaktadır.

Firmamız, İzmir ve sanayisinin merkezinde olması itibariyle büyük ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.