ÜRÜN LANSMANI

Tuzla'da 4-5 Mayıs 2018 tarihlerinde, satışa sunulan yeni boya pompaları ve yeni kumlama kazanlarının tanıtımları yapıldı.

Devam..

ATIK SU ARITMA SİSTEMİMİZ AOSB'DE ÇALIŞMAYA BAŞLADI.

İzmir'de, AOSB' deki müşterimize Eylül ayında satışını yaptığımız "ATIK SU ARITMA SİSTEMİ" nin kurulumunu tamamlayarak, Kasım ayı başında işletmeye aldık. Su arıtma konusunda ezber bozan sistemimiz, her hangi bir filtre, çökeltme kimyasalı v.b. maliyet oluşturmadan, su ve işlem kimyasallarında tüketimi %90' a varan oranda tasarruf sağlamaktadır.

Devam..

2 YENİ MODEL MAKİNAMIZ SATIŞA SUNULDU..

KVM 420 ve KVM 720 model vibrasyonlu yüzey işlem makinalarımız üretim ve test sürecinin sonunda satışa sunulmuştur. 420 ve 720 litre net hacime sahip makinalarımız, piyasada ihtiyaç duyulan ara ölçülerde üretilmiştir. 720 litre hacimli makinamız pnömatik rampaya sahiptir.

Devam..

Kumlama ve boyama konularında tüm ihtiyaçlarınız için arayabilirsiniz.

KUMLAMA VE BOYAMA KONULARINDA TÜM MALZEME, EKİPMAN VE TESİS KURULUM İHTİYAÇLARINIZA CEVAP VERİYORUZ. Kumlama Odaları, Kumlama Kabinleri, Kumlama Nozulları, Kumlama Malzemeleri, Kumlama Sarf Malzemeleri. Boya Odaları, Boya Pompaları, Yedek Parçaları.

Devam..

3T 2016 Metal İşleme Fuarı' ndaki ziyaretçilerimize teşekkürler.

Bu yıl 10-13 Mart 2016 tarihleri arasında İzmir Yeni Fuar Alanı' nda 14. 'sü düzenlenen, 3T 2016 Uluslararası Metal İşleme, Kalıp, Otomasyon ve Kaynak Teknolojileri Fuarı' na katıldık. Yeni makinalarımızı ve ürün gruplarımızı tanıttık. Standımızı ziyaret eden, tercihlerini bizden yana kullanan müşterilerimize teşekkür ederiz.

Devam..