MAKTEK 2022 SONA ERDİ..

MAKTEK 2022 SONA ERDİ.. Standımızı ziyaret eden, ürünlerimizi inceleyen, yatırımları için firmamızı tercih eden müşterilerimize çok teşekkür ederiz.

Devam..

TOZSUZ KURUTMA GRANÜLLERİMİZİN SATIŞINA BAŞLADIK

İthal ürünler kalitesinde ama daha ekonomik fiyata sahip kurutma granüllerimizin satışına yılbaşı itibariyle başladık. Üretim aşamasında oluşan granül tozları tamamen elenerek, ürünlerimiz tozsuz şekilde ambalajlanmaktadır. Böylece, kullanımı sırasında kurutma makinasının rezistansları tarafından sağlanan ısı nedeniyle granül tozlarının yanmasıyla ortaya çıkan duman önlenmiş olmaktadır. Yanık granül tozlarının kurutması yapılan parçaların

Devam..

ÜRÜN LANSMANI

Tuzla'da 4-5 Mayıs 2018 tarihlerinde, satışa sunulan yeni boya pompaları ve yeni kumlama kazanlarının tanıtımları yapıldı.

Devam..

ATIK SU ARITMA SİSTEMİMİZ AOSB'DE ÇALIŞMAYA BAŞLADI.

İzmir'de, AOSB' deki müşterimize Eylül ayında satışını yaptığımız "ATIK SU ARITMA SİSTEMİ" nin kurulumunu tamamlayarak, Kasım ayı başında işletmeye aldık. Su arıtma konusunda ezber bozan sistemimiz, her hangi bir filtre, çökeltme kimyasalı v.b. maliyet oluşturmadan, su ve işlem kimyasallarında tüketimi %90' a varan oranda tasarruf sağlamaktadır.

Devam..

2 YENİ MODEL MAKİNAMIZ SATIŞA SUNULDU..

KVM 420 ve KVM 720 model vibrasyonlu yüzey işlem makinalarımız üretim ve test sürecinin sonunda satışa sunulmuştur. 420 ve 720 litre net hacime sahip makinalarımız, piyasada ihtiyaç duyulan ara ölçülerde üretilmiştir. 720 litre hacimli makinamız pnömatik rampaya sahiptir.

Devam..