KONCEYÖR - ELEVATÖR - SEPERATÖR SİSTEMLER

 

Geri döndürülmesi beklenen granülün ihtiyaç duyulan miktar kadar taşınmasını, problemsiz ve tek bir granülün kaybını  engelleyecek karoseride yapılmıştır. Tamamen isteğe bağlı olarak projelendirilmektedir.

Konveyörden sonra elevator vasıtası ile grit yukarı çıkarılmaktadır, burada da hardox tırnaklı kepçeler yardımı ile döner elekli seperatöre aktarılmaktadır. Seperatör men granülü tozutarak içindeki tozları almakta hem de elek yardımı ile içindeki kaba atıkları ayrıştırmaktadır.

Saatte 6-90 ton arası toplama kabiliyetine sahiptir.

Yenilik: 

Seperatör sisteminin granülü hava ile yıkayarak temizlemesi, istenmeyen boya partikülleri ve granül tozunu elek yardımı ile ayırarak çöpe atması, ayrıca granülden büyük tüm malzemeleri ayrı bir elek yardımı ile farklı bir çöpe atması.

     

DETAYLI BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ

 

FİYAT TEKLİFİ ALIN

 

 

KOZAY MAKİNA İLETİŞİM

 

   

 

                  Konveyör - Elevatör - Seperatör Sistemler

   

     Geri döndürülmesi beklenen granülün ihtiyaç duyulan miktar kadar taşınmasını, problemsiz ve tek bir granülün kaybını                    engelleyecek karoseride yapılmıştır. Tamamen isteğe bağlı olarak projelendirilmektedir.

     Konveyörden sonra elevator vasıtası ile grit yukarı çıkarılmaktadır, burada da hardox tırnaklı kepçeler yardımı ile döner                    elekli seperatöre aktarılmaktadır. Seperatör men granülü tozutarak içindeki tozları almakta hem de elek yardımı ile içindeki              kaba atıkları ayrıştırmaktadır.

     Saatte 6-90 ton arası toplama kabiliyetine sahiptir.

     Yenilik: 

     Seperatör sisteminin granülü hava ile yıkayarak temizlemesi, istenmeyen boya                partikülleri ve granül tozunu elek yardımı ile ayırarak çöpe atması, ayrıca granülden        büyük tüm malzemeleri ayrı bir elek yardımı ile farklı bir çöpe atması.